Doprava

Zboží zasíláme Českou poštou, nebo je ho možné vyzvednout na výdejních místech Zásilkovny a na naší adrese v Praze 4. Cena za dopravu zahrnuje balné i poštovné.

Česká Pošta

Cena za dopravu

Osobní odběr Zásilkovna - Převodem 59 Kč
Osobní odběr Zásilkovna - Dobírka 79 Kč
Česká pošta - Převodem 109 Kč
Česká pošta - Dobírka 149 Kč
Kurýr - Převodem 89 Kč
Kurýr - Dobírka 129 Kč
Osobní odběr Praha 12 - Převodem Zdarma

 

Osobní odběr

Osobní odběr v Praze 12 Modřanech je možný pouze po uhrazení objednávky převodem a předchozí dohodě termínu vyzvednutí!

Z důvodu zavedení EET pro e-shopy od 1.3.2017 již není možné platit při osobním odběru v hotovosti. Děkujeme za pochopení.

Zásilkovna

Zásilky jsou odesílány 2-3x týdně. Doručení zásilky na vybrané výdejní místo trvá obvykle 1-2 dny. Jakmile bude zásilka připravena k odběru na výdejním místě budete informování SMS. Maximální hmotnost zásilky u tohoto druhu dopravy je omezna na 5 kg! Seznam výdejních míst Zásilkovna.cz naleznete zde.

Kurýr

Zásilky jsou odesílány 2-3x týdně. Zboží doručí kurýr DPD, InTime nebo Zásilkovna. Doručení zásilky trvá obvykle 1-2 dny. Maximální hmotnost zásilky u tohoto druhu dopravy je omezna na 5 kg!

Dodací doba

Vaše zásilka bude odeslána do 48 hodin, ve většině případů již následující pracovní den. Doručení Českou poštou a kurýrem DPD trvá většinou 2 pracovní dny. Doručení na výdejní místo Zásilkovny trvá obvykle 1-2 dny. V případě, že zvolíte platbu převodem, bude zásilka odeslána až po přijetí platby na náš účet.

Zaslání do zahraničí

V současné době do zahraničí nezasíláme, zaslání je možné pouze do České republiky.

 

Novinky

1.3.2021
Zásilky na Českou poštu jsou podávány 2x týdně, dodací doba může být proto delší. Děkujeme za pochopení.

Přihlášení